Kocaeli Evde Fizik Tedavi Hizmetleri

Ücretsiz Değerlendirme seansı İletişim

UZMANFİZİKTEDAVİ.COM’UN EVDE FİZİK TEDAVİ HİZMETLERİ

evdefiziktedavigölcük

Evde fizik tedavi hizmetleri konforlu bir ortamda enfeksiyon riskleri olmadan hasta ve hasta yakınlarının eğitimi ve ev egzersizlerinin ev ortamında uygun koşullarda planlanması için gereklidir. Özellikle fizik tedavi sürecinin meşakkatli olduğu inme(felç), bel fıtığı, boyun fıtığı, omurilik yaralanmaları, cerebral palsy rehabilitasyonu, nörolojik rehabilitasyon gibi hastalıklarda tedaviyi olumsuz etkileyen; ambulasyon(hasta transferi) zorluğu, tedavinin yavaş seyretmesi, hasta psikolojisinin olumsuz etkilenmesi, yüksek tıbbi maliyetler ve benzeri faktörlerin ortadan kaldırılarak en kısa sürede en etkili tedavi için Kocaeli evde fizik tedavi hizmetleri vermekteyiz. Uzmanfiziktedavi.com olarak ameliyatsız fıtık tedavisi, klinik (medikal) masaj , terapötik egzersizler, manuel terapi … gibi tedavi yöntemlerimiz mevcuttur.

UZMANFİZİKTEDAVİ.COM olarak Evde Fizik Tedavi Hizmetlerini Kocaeli’nde 7 yıllık klinik tecrübemiz ve evde fizik tedavi hizmetlerinin kısa sürede en etkili tedavi yöntemi olarak hizmet vermekteyiz. Ücretsiz ilk değerlendirme hizmetimiz de mevcuttur. Uzmanfiziktedavi.com iletişim adresinden bizi arayıp randevu oluşturuyoruz, sizinle tanışıp tedavinizi planlıyoruz. Evde fizik tedavi hizmetleri için uzmanfiziktedavi.com’u arayın +905534444032

değirmennderefiziktedavi
kocaeligölcükfiziktedavi

 

EVDE FİZİK TEDAVİ NEDİR? KİMLER İÇİN UYGUNDUR?

Evde fizik tedavi hizmetleri tanısı konulmuş fizik tedavi ve rehabilitasyon önerilmiş her hasta için uygundur. Kendi ev ortamında covid-19 pandemisi nedeniyle  hijyen koşulları da düşünüldüğünde evde fizik tedavi almak isteyen her hasta için en kolay tedavi yöntemidir.

 

EVDE FİZİK TEDAVİ NASIL YAPILIR?

Evde fizik tedavi fizyoterapistler tarafından çeşitli değerlendirme yöntemleri kullanılarak hastanın ilk değerlendirmesiyle başlar, hastanın durumu, hastalığın seyri, hastanın kısa ve uzun vade hedefleri doğrultusunda hastaya özgü bir tedavi programı oluşturularak fizyoterapist eşliğinde yapılan fizik tedavi uygulamalarıdır. Tedavi süresi hastaya ve hastalığın tanısına göre değişmekle birlikte  ortalama 1 saati kapsar. Tedavi sürecinde uygun görülmesi halinde elektroterapi, manuel terapi, terapötik egzersizler, kupa terapisi, kinezyolojik bantlama…. gibi bütünleyici tedavi yöntemleri uygulanır.

 

evdefiziktedavitopçular

 

EVDE FİZİK TEDAVİ ÜCRETİ NE KADARDIR?

Evde fizik tedavi seans ücreti 200tl den başlayarak tedavi sürecinde yapılacak uygulamalar ve tedavi sıklığı ile de değişmekle birlikte özel indirimler uygulanmaktadır.

ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME SEANSI NEDİR?

Ücretsiz değerlendirme seansı hastanın bizi arayıp değerlendirme seansı randevusu alıp, fizyoterapistin evinize gelerek hastayı değerlendirip tedavi planlamasını yapmasıdır.

cerebralpalsy